Apie mus

Idėjų Kalvė – tai vieta, kur vyksta amžina ir fundamentali kova tarp grožio ir optimizacijos, estetikos ir racionalumo, gėrio ir blogio. Ir tiesą sakant, tai yra turbūt geriausia, kas gali vykti, nes tik skirtingų pasaulių sanglaudoje galima sukurti kažką, kas turi geriausias abiejų savybes. Daugiausiai džiaugsmo mums  teikia kūrybinis procesas, kai idėjos materializuojasi.

Mūza – jei ji kažko ir nežino, reiškia, to žinoti jai ir nereikia. Tam yra Kalvis, kuris žino, kaip veikia lazeriai, kas yra Euklidinė geometrija ir panašius dalykus. Mūzos darbas įkvėpti ir skleisti grožį su gėriu, o tam visiškai nereikia būti klasikinės mechanikos mokslų daktaru. Mūza yra estetikos ir grožio vizionierė. Jei ne ji, Kalvis turbūt po šiai dienai gyventų kaip urvinis žmogus, o Idėjų Kalvės iš viso nebūtų. Mūza padės išrinkti dovaną, kuri nustebins gavėją ir suteiks daug džiaugsmo dovanojančiam. Mūza jau 10 metų gilinasi į paišymo šviesa (fotografijos) subtilybes ir gali įamžinti Jums svarbias akimirkas. 

 

Kalvis – žino kaip, ir daro. Jei Kalvis kažko nežino, gali valandų valandas skirti tam, kad sužinotų ir galėtų padaryti ir tai yra pati stipriausia varomoji jėga. Apie lazerius, vektorius ir ašis jis supranta, tačiau kaip tipinis padermės atstovas nieko nesupranta apie spalvas, jų derinius ir bendrai vertinant matydamas mažiausias smulkmenas siauroje specializacijoje nemato viso vaizdo. Laimei, tam yra Mūza.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *