D.U.K.

Į klausimą, “ką mes galime” gan keblu atsakyti, kadangi dirbame su pačiomis įvairiausiomis medžiagomis. Kitavertus, į “ko mes negalime” atsakyti taip pat sudėtinga. Dirbame su medžiu, plastiku, oda, metalu, vektorine grafika, 3D projektavimu ir modeliavimu, fotografija.

Šiai dienai daugiausiai patirties esame sukaupę su medžio ir plastiko darbais, galime pjaustyti ar graviruoti medžiagas iki 10 mm. Kitavertus, jei tarp atliktų darbų nematote kažko specifinio, ko reikia Jums, paklauskite. Sugaišite minutę, tačiau gausite gan tikslų atsakymą. Labai galimas dalykas, kad tai, ko Jums reikia, taip pat padaryti galime, tačiau dar nespėjome, tad kažko panašaus tarp atliktų darbų kol kas nematyti.

Šiaip ar taip turbūt stipriausia mūsų komandos pusė ta, kad nepaisome rėmų ir nevaržome savęs įsivaizduojamais apribojimais, tad viską, kas neprieštarauja fizikai ir tvermės dėsniams galime. 7 statmenų viena kitai raudonų linijų, iš kurių viena būtų žalia, o kita – nematoma, gal ir negalime, bet iššūkius mėgstame.