Krautuvas

Na, lietuviška terminija gal kiek skurdi, bet teisingiausia šį sunkiosios technikos vienetą būtų vadinti krautuvu (angliškai Front Wheel Loader). Labai  seniai norėjau pagaminti tokį žaislą mūsų mažąjam kalviukui, bet vis kažkokių vienokių ar kitokių trikdžių atsirasdavo. Na, bet žinote, kaip juokaujama: “jei vyras pasakė, kad padarys, reiškia padarys, todėl nėra jokio reikalo kas pusmetį priminti”.

Po daugybės eksperimentų ir tobulinimų ketvirtuoju bandymu nuo konvejerio nuriedėjo jau sukomplektuotas kompaktiškas ir technikos mylėtojamas mielas krautuvas. Darbo prie šio žaislo gan daug net ir po visų inžinerinių tobulinimų. Žinant ir įgudus pagaminti galima per vakarą. Tačiau ne viskas taip paprasta, kaip atrodo, mat detalės turi būti sujungtos tam tikra seka, todėl turėtų puikiai tikti ilgiems žiemos vakarams, kartu su vaikais klijuoti. Kal lengviau būtų įsivaizduoti, štai tiek įvairių detalių turi susirinkti, kad turėtumėte krautuvą.

Šis krautuvas bus gaminamas su individualiu numeriu, iliustracijoje pirmasis bandomasis modelis numeriu JD-04, kuris iškeliavo iš idėjų kalvės, kaip tik pas mūsų draugą Jurgį D. Kaip tik bus ką veikti pabaigus tą pasiutusio traukinio projektą. 

Tagged , , , , , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *