Medinės dėžutės

Žinoma, labai svarbu, pati dovana, bet didžiąja dalimi skirtumas tarp kavinės ir restorano ir susideda iš pateikimo. Na taip, restorano virtuvės šefas gal daugiau ordinų, medalių ir diplomų turi, tačiau patiekalą gamina virėjai ir pagalbinis virtuvės personalas, tad didįjį skirtumą sudaro ne as kito, kaip pateikimas. Švarios staltiesės, spindintys įrankiai, pasitempęs personalas ir žinoma pačio patiekalo pateikimas. 

Mes džiaugiamės galėdami prisidėti prie to gražesnio pateikimo ir apipavidalinimo. Štai, vienas iš pavyzdžių: 
No automatic alt text available.
Vargu ar kas ginčysis dėl vyno ar šokolado, nes tai patys iš savęs yra puikūs švenčių ir draugų lankymo palydovai, bet gražiai supakuoti, jie tikrai nepadarys jokios žalos. 

Praėjusioms Kalėdoms prigaminome visą gausybę pačių įvairiausių dėžučių. Vienas iš pavyzdžių nuotraukoje – į mus kreipėsi su idėja ir jau kitą dieną ta įdėja buvo materializuota. Dėžutės sulai, dėžutės vynui, dėžutės žaisliukams, Jūs pasakykite, ko Jums reikia, o mes jau pasirūpinsime, kad tai, ką įsivaizduojate virstų kūnu. Juk tame ir yra mūsų stiprybė, mes kuriame individualiai, Jums tereikia pasakyti, ko Jūs norite. 

Tagged , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *